roláky

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Modrý rolák INNA

  Trendy modrý rebrovaný rolák Inna. Rolák má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po bedrá. Tento kúsok je vyrobený z príjemného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Rolák je vyrobený z elastického materiálu takže sa vám krásne prispôsobí na postavu podľa potreby.

  17.99
 • Fialový rolák INNA

  Trendy fialový rebrovaný rolák Inna. Rolák má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po bedrá. Tento kúsok je vyrobený z príjemného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Rolák je vyrobený z elastického materiálu takže sa vám krásne prispôsobí na postavu podľa potreby.

  17.99
 • Zelený rolák INNA

  Trendy zelený rebrovaný rolák Inna. Rolák má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po bedrá. Tento kúsok je vyrobený z príjemného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Rolák je vyrobený z elastického materiálu takže sa vám krásne prispôsobí na postavu podľa potreby.

  17.99
 • Vzorovaný rolák Zara

  Elegantný vzorovaný rolák so zvieracím motívom. Zvieracia potlač je už niekoľkú sezónu veľkým hitom. Rolák je z príjemného, jemne trblietajúceho sa materiálu a má krátke rukávy. Rolák má zapínanie na zips v zadnej časti. Dĺžka roláka siaha nad zadok a veľkostne zodpovedá S-M. Doplňte svoj šatník týmto kúskom, v ktorom budete šik a trendy.

  25.99 11.99
 • Modrý rolák Lusy

  Modrý rolák s dlhým rukávom. Rolák je z veľmi kvalitného, elastického materiálu, vďaka čomu sa prispôsobí postave. Jemný na dotyk, jednofarebný, ľahko kombinovateľný. Veľkostne sedí na S-M-menšie L.

  29.99 19.99
 • Ružový rolák fuchsia

  Ružový rolák s dlhým rukávom. Rolák je z veľmi kvalitného, elastického materiálu, vďaka čomu sa prispôsobí postave. Jemný na dotyk, jednofarebný, ľahko kombinovateľný. Veľkostne sedí na S-M-menšie L.

  29.99 19.99